ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ, ТЕХНОЛОГІЧНИХ І ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВИСОТНИХ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД
Анотація
Стаття містить аналіз технічного стану висотних інженерних споруд в Україні. Виділено організаційно-технологічні чинники, що впливають на хід виконання будівельно-монтажних робіт. Запропоновано використовувати експериментально-статистичне моделювання для оптимізації за заданими критеріями фінансової, технічної та іншої ефективності під впливом найбільш важливих факторів, що впливають. Показаний алгоритм оптимізації проектів реконструкції висотних інженерних споруд в особливих умовах.Ключові слова: обґрунтування і планування проектів будівництва і реконструкції, експериментально-статистичне моделювання, чисельні методи оптимізації.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-05-10
Як цитувати
Менейлюк, О. І., Нікіфоров, О. Л., & Менейлюк, І. О. (2016). ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ, ТЕХНОЛОГІЧНИХ І ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВИСОТНИХ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД. Комунальне господарство міст, (126), 67–72. вилучено із https://khg.kname.edu.ua/index.php/khg/article/view/4750
Номер
Розділ
статьи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).