ДО УВАГИ АВТОРІВ!

  Відбувається прийом статей до нових випусків
Науково-технічного збірника
"Комунальне господарство міст":

                                              * № 6(152) Серія: Технічні науки та архітектура
                                              * № 7(153) Серія: Економічні науки


Статті подавати до 20.11.19 р.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Для того, щоб стаття була опублікована у поточному випуску, станом на 20.11.19 у редакцію має бути подана не лише стаття, а весь пакет документів: 

1) стаття (з усіма виправленнями);
2) рекомендація до друку;
3) ліцензійний договір;
4) документ, що підтверджує зроблений оргвнесок .

Науково-технічний збірник «Комунальне господарство міст» проіндексовано в ICI Journal Master List 2018 (Index Copernicus)

У жовтні 2019 року науково-технічний збірник «Комунальне господарство міст». Серія: технічні науки та архітектура і Серія: економічні науки успішно пройшов індексацію в міжнародній базі Index Copernicus International та включений до бази даних Index Copernicus International Journals Master List 2018.

 

В міжнародній базі наукових журналів Index Copernicus International реєструються наукові журнали, які пройшли багаторівневий спеціалізований відбір. Підтвердженням індексації в базі Index Copernicus є отриманий числовий індекс ICV (Index Copernicus Value). ICV 2018 науково-технічного збірника «Комунальне господарство міст» становить 63.87.

ICI Journals Master List – міжнародна індексаційна база наукових видань. Умовою індексування в базі даних є позитивне проходження багатовимірної оцінки, заснованої на більш ніж 100 критеріях. Журнали, які позитивно проходять процес параметричної оцінки, отримують дійсний протягом року показник ICV (Index Copernicus Value), який відображає рівень розвитку журналу і його вплив.