ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИ ОЧИЩЕННІ СТІЧНИХ ВОД ВІД СПОЛУК ФОСФОРУ
Анотація
У сучасній практиці очищення стічних вод відомі методи вилучення сполук фосфору і використання їх в якості сировини при виробництві добрив. Досліджено вплив окисно-відновного потенціалу середовища на процес біологічного очищення стічних вод від фосфатів. Встановлено, що низьке значення окислювально-відновного потенціалу середовища мобілізує більшу кількість фосфатів з мулу у водне середовище.Ключові слова: стоки, активний мул, фосфати, окисно-відновний потенціал, летючі жирні кислоти.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-05-10
Як цитувати
, & . (2016). ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИ ОЧИЩЕННІ СТІЧНИХ ВОД ВІД СПОЛУК ФОСФОРУ. Комунальне господарство міст, (126), 37–43. вилучено із https://khg.kname.edu.ua/index.php/khg/article/view/4745
Номер
Розділ
статьи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).