ОПТИМІЗАЦІЯ СЛУЖБИ ПРИЙОМУ ТА РОЗМІЩЕННЯ ЯК МЕТОД ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
Анотація
Швидкий розвиток інформаційних технологій дозволяє оптимізувати та автоматизувати роботу структурних служб готельного підприємства та підвищити якість надання послуг. В рамках дослідження авторами запропоновано спосіб інтеграції он-лайн бронювань безпосередньо до системи управління готелями. Автори акцентують увагу на ефективності використання менеджеру каналів бронювання та його безпосередній автоматизації процесу бронювання.
Ключові слова: інтеграція, бронювання, TravelLine, менеджер, технології
Посилання
Література
Лук’янов, В. О. Організація готельно-ресторанного обслуговування [Текст]: навч. посібник / В.О. Лук’янов, Г.Б. Мунін. – 2-ге вид. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. - 346с.
Державний комітет статистики України [Електронний ресурс] / Офіційний сайт. – Режим доступу: www/ URL: http://ukrstat.gov.ua
Ткаченко, В. Гостиничные системы: функции и возможности [Текст] / Василий Ткаченко // Сети & Бизнес – 2011. - №2(57) – С.74-84
Офіційний сайт компанії TravelLine [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www/ URL: http://travelline.ru
References
Lykyanov, V.O., & Munin G.B. (2012). Organization of hotel and restaurant service. Condor Publishing House, 346.
The State Statistics Committee of Ukraine (n.d.). Official site. Retrieved from: http://www.ukrstat.gov.ua
Tkachenko, V. (2011). Hotel system: function and opportunity. Nets & Business. , 2(57), 74-84.
Official site of TravelLine (n.d.). Retrieved from: http://www.travelline.ru
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).