ВДОСКОНАЛЕННЯ ПОТОЧНО-КОНВЕЄРНОЇ ЛІНІЇ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ
Array
Ключові слова:
поточно-конвеєрна лінія, керамічна плитка, розсортування, дефекти, якість, засорка, облицювальна плиткаАнотація
У даній статті було розглянуто можливість вдосконалення поточно-конвеєрної лінії з метою поліпшення якості продукції. Так як на даний момент для Українських виробників постало питання вдосконалення якості виготовленої продукції. В ході досліджень визначили переважаючі дефекти, які виникають при виробництві плитки. Після чого було запропоновано до поточно-конвеєрної лінії впровадити поролонове пристосування яке усуває залишок пилу та дрібних часточок які залишаються підчас механічної обробки,для поліпшення виробництва ,а також підвищення якості плитки з урахуванням техніко-економічних показників та усунути систематично виникаючих дефектів засорка .
Посилання
Gurieva, V.A. (2013) Designing the production of building ceramics.
Jahn Stephen White, Doroty Chong White. (2002) Proteins Pertides and Amino Acids Source Book, 63.
Mondo Ceramico office site. Retrieved from: http://www.mondoceramico.ro/en/Vertical-driers/EN-Sacmi-Imola-EVA-984-Uscator-vertical-automat--cID85--pID167.html
Bakhtelovsky, I.V. (1982) Mechanical equipment of ceramic plants, 431.
Koshlyak, L.L. (1985) Production of construction ceramics, 189.
Kanaev, V.K. (1982) Automated flow-conveyor line for the production of tiles of the range, 3-7.
Ed. E.L. Rokhvarger (1977) Building Ceramics: Reference, 132.
Minstroymaterialov, M. (1996) Departmental Standards for the Technological Design of the Ceramic Industry for the Production of Ceramic Tiles, 56.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).