НЕЙРОМАРКЕТИНГ ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ В СФЕРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Array
Ключові слова:
нейромаркетинг, стратегічний маркетинг, інтернет-маркетинг, маркетинг в туризміАнотація
Проведено аналіз впливу нейромаркетингу, як інструменту для проведення маркетингових заходів в інтернет середовищі, для підвищення лояльності туристів до туристських підприємств в розрізі сфери обслуговування. Проаналізовані та структуровані канали сприйняття на які впливає нейромаркетинг.
Розглянуто проблеми та перспективи використання нейромаркетингу в інтернет-просторі для просування туристичних послуг. Доведено, що сприйняття інформації в мережі інтернет змінюється з кожним роком, про що говорить, наприклад, так звана "банерна сліпота", необхідні нові методи та комунікаційні канали для підтримки лояльності існуючих клієнтів і залучення нових. Окрім того, доведено, що інформація яка надається без візуальної підтримки зазвичай сприймається не так ефективно. Доведено, що нейромаркетинг в симбіозі з традиційними методами та інструментами маркетингу дає можливість вирішити ряд вищеозначених проблем.
Посилання
Zaltman, G. (2011). How do consumers think. Olma-Press, 224.
Traindl, A. (2007). Neuromarketing: die innovative Visu-alisierung von Emotionen, 113.
Wirtz, J. & Lovelock, C. (2016). Services Marketing: People, Technology, Strategy, 8th edition, 48-49.
Lindstrom, M. (2008). Buyology: Truth and Lies About Why We Buy. Crown Publishing Grou, 356.
Lewis, D. (2014) The Brain Sell : When Science Meets Shopping. Nicholas Brealey Publishing, 304.
Chernova, M.A. & Klepikov, O.E. (2010). Demystification of neuromarketing – National Psychological Journal , 1 (7), 139-142
Akulich M.V. (2017). Emotional branding and neuromar-keting, 55.
Thompson, A. (2007). Strategic management: concepts and situations for analysis, 12-th edition., 32.
Naumov, V.N. (2008). Neuromarketing: an effective toolkit for influencing the consumer – Marketing and marketing research, 2, 152-161.
Clithero, JA, Tankersley, D, Huettel, SA (2008) Founda-tions of Neuroeconomics: From Philosophy to Practice. PLoS Biol, 6 (11), 215-216.
Agarwal, S., & Dutta, T. (2015). Neuromarketing and consumer neuroscience: current understanding and the way forward. Decision, 42(4), 457-462.
BrightLocal. (2017). Retrieved from: https://www.brightlocal.com/learn/local-consumer-review-survey
Kahneman, D., Slovic, P. & Tversky, A. (1982) Judgment under uncertainty: Heuristics and biases. Cambridge: Cam-bridge University Press, 555.
Coricelli, G, Dolan, RJ, Sirigu, A (2007) Brain, emotion and decision making: the paradigmatic example of regret. Trends Cogn Sci 11: 258-265.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).