ДИНАМІЧНА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОЇ РІВНОВАГИ ЯК СКЛАДОВА СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
Array
Ключові слова:
економічна рівновага, математична модель, дисбаланс, математичний аналіз, виробничі можливості, функція корисностіАнотація
У статті розглянута модель системи з регульованими параметрами та її математичний аналіз. Модель дає можливість дослідити умови досягнення економічної рівноваги та розглянути можливі стани системи у цьому контексті. Отримані результати можуть бути використані в навчальному процесі як комп’ютерний тренажер або складова системи дистанційного навчання при підготовці фахівців економічних спеціальностей.
Посилання
2. Maliy, I. J., Radionova, Yu. I. F., Kutsenko, T.F., Fedirko, N.V. and in. (2017) Macroeconomics: basic electronic text lecture. K .: KNEU, 200. Retrieved from: http://feu.kneu.edu.ua/ua/depts4/mdu/disciplines_of_bachelor_level_mdu/macroecon omics/
3. Hans Kellerer, (2004) Ulright Pferschy et David Pisinger, Knapsack Problems, Springer, 238.
4. Andrew Tanenbaum, (2003) Systemes d’exploitation Pearson Education France, 2-e ed.
5. Intriligator, M. (1975) Mathematical optimization and Economyc Theory. М. : Progress, 344.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).