ІНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ І ВИКОНАВЧА ЗЙОМКА МОНТАЖУ ПРОГОНОВИХ БУДОВ МОСТІВ
Array
Ключові слова:
мостовий перехід, інженерно-геодезичні роботи, геодезичні прилади, будівельний підйом, прогінна конструкція.Анотація
Розглянуті основні методи і послідовність виконання iнженерно-геодезичних робіт при будівництві мостів та інших споруд. Зміни в технології виконання геодезичних робіт, пов’язані з впровадженням в геодезичну практику сучасних електронних приладів та програм автоматизованої обробки інформації потребує застосування як традиційних, так і нових технологій і методів виконання геодезичних робіт. У практиці мостобудування зростає ступінь використання індустріальних методів будівництва, що сприяє підвищенню продуктивності праці та якості мостів.
Посилання
2. Bird P. (2003). An updated digital model of plate boundaries. Geochemistry, Geophysics, Geosystems,4, 3.
3. Osada E.(2001). Geodezja. 223.
4. Voitenko S.P. (2012). Engineering geodesy. 574.
5. Ostrovskyi A.L., Moroz O.I. & Tarnavskyi V.L. (2012). Geodesy. 564.
6. Galda M., Kujawski E. & Przewlocki S. (2000). Geodezja I miernictwo budowlane. 402.
7. Hofmann B., Wellenhof & Morit H. (2005). Physical Geodesy. 403.
8. Nadolinets L., Levin E. & Akhmedov D. (2017). Surveying instruments and technology. 253.
9. Shevchenko T., Moroz O. & Trevoho I.S. (2009). Geodetic instruments. 482.
10. Batrakova A. & Kuzmin V. (2018). Engineering and geodetic monitoring and control in construction, part I. Geodetic works in the construction of bridges. 116.
11. Baran P. (2012). Engineering geodesy. 618.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).