ЙМОВІРНІСНІ МОДЕЛІ ОЦІНКИ НАДІЙНОСТІ ТРУБОПРОВІДНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.33042/2522-1809-2022-6-173-3-8Ключові слова:
модель, підсистема, діагностика, надійність, трубопровідна системаАнотація
У статті розробляються ймовірнісні моделі оцінки функціональної надійності трубопровідних систем. На базі моделей розроблена структурна схема підсистеми діагностики надійності трубопровідних систем. Вона призначена забезпечити єдиний інформаційний простір для своєчасної та скоординованої підтримки прийняття управлінських рішень на робочих місцях технічних фахівців і ремонтного персоналу структурних підрозділів трубопровідної системи.
Посилання
Samoilenko М.I., Gavrilenko I.O. (2009) Functional Reliability of Pipeline Transportation Systems Kharkiv: O.M. Beketov National University of Urban Economy in Kharkiv, 184 p.
Galperin, E.M., Zayko, V.A., Gorshkalev, P.A. (2017) Reliability Standards of Complex Engineering Systems. Conference Series: Materials Science and Engineering, v. 262, 012093.
DSTU 2861-94.(1997), NadIynIst tehnIki. AnalIz nadIynostI OsnovnI polozhennya . – KiYiv: Derzhstandart,16 p.
Yakhyaev, N.Y. Korablin, A.V. (2009) Reliability Theory and Diagnostics basics (Мoscow: Center Academy) p. 256.
Konesev, S.G., Hazieva, R.T. (2015) Methods for assessing reliability of complex components and systems. Cur. Prob. of Sc.& Ed. Elec. Scien.Jour. 1.
Langer A. M. (2008), Analysis and Design of Information Systems. New York: Springer-Verlag, 412 p.
Kleinrock L. (1975), Queueing systems. Volume 1: Theory. New York: A Wiley-Interscience Publication, 426 p.
Wagner H. M.(1969), Principles of Operation Research. New Jersey: Prentice-Hall, 1039 p.
Litvinov A. L.(2018), Theory of mass service systems: Tutoria. – Kharkiv: O.M. Beketov NUUEK, 141 p.
Samoilenko М. I., Senchuk T.S. (2010), Information technologies in the development of pipeline transport systems. Kharkiv, 244 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).