АНАЛІЗ УМОВ ПРАЦІ ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТУ
Анотація
В процесі своєї професійної діяльності водій автотранспортного засобу піддається впливу факторів зовнішнього середовища та трудового процесу, які несприятливо впливають на стан його здоров'я. Поєднання шкідливих фізичних та хімічних факторів зовнішнього середовища із психофізіологічними чинниками його праці призводить до підвищення втомлюваності, зниження концентрації уваги, що є небезпечним, оскільки водій несе відповідальність не тільки за своє життя, але й життя пасажирів.Ключові слова: шкідливий фактор, водій, кабіна автомобіля, шкідливі речовини, мікроклімат, рівень шуму, безпека руху.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-12-02
Як цитувати
Данова, К. В., & Бокатова, М. І. (2016). АНАЛІЗ УМОВ ПРАЦІ ВОДІЇВ АВТОТРАНСПОРТУ. Комунальне господарство міст, (120’1), 234–236. вилучено із https://khg.kname.edu.ua/index.php/khg/article/view/4882
Номер
Розділ
статьи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому збірнику, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY-NC-ND 4.0 (із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Без Похідних 4.0 Міжнародна), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).